Arhiva po godinama:

Bistrički zvukolik

međunarodno mješovito solističko natjecanje glazbenika u tri kruga, koncerti i radionice
30. 4. - 3. 5. 2015. (četvrtak, petak, subota i nedjelja)

Satnica

SATNICA FESTIVALA
FESTIVAL TIMETABLE


T R E Ć I  K R U G / T H E   T H I R D   R O U N D

Nedjelja / Sunday, 3. 5. 2015.

1. kategorija - 8:00
2. kategorija - 8:15
3. kategorija - 8:50
3. kategorija - 9:25
5. kategorija - 10:10
6. kategorija - 11:15
7. kategorija - 12:10
8. kategorija - 13:20
9. kategorija - 14:00

16:00 - Proglašenje pobjednika i koncert "zlatnih"

17:30 - Majstorske radionice

Ispričavamo se zbog pomicanja satnice. No istovremeno nam je izuzetno drago da imamo toliko sjajnih finalista!


P R V I   K R U G / T H E   F I R S T   R O U N D

Četvrtak / Thursday, 30. 4. 2015. (15:00 - 19:00) 1., 2., 3. i 5. kategorija
Petak / Friday, 1. 5. 2015. (8:00 - 16:15) 4., 6., 7., 8. i 9. kategorija

  • Prvi krug (prve, druga, treća i peta kategorija) počinje u četvrtak 30. 4. 2015. od 15:00 do 19:00.
  • Nastavak prvog kruga (četvrta, šesta, sedma, osma i deveta kategorija) je u petak 1. 5. 2015. od 8:00 do 16:15.
  • Drugi krug (prve tri kategorije) će početi u petak 1. 5. 2015. u 16:20. Točnu satnicu za drugi krug objavit ćemo nakon završetka prvog kruga.
  • Natjecanje će se odvijati abecednim redoslijedom (prema prezimenu) po kategorijama, a ove godine počinje slovom „i”, kao drugo slovo „Bistričkog zvukolika”.
  • Molimo sve koji još nisu poslali note u PDF-u da to što hitnije učine.
  • Kratke akustičke probe / probe klavira / probe dvorane u kojoj će se održati natjecanje, moguće je napraviti u četvrtak od 11:00 do 14:30 te u svim pauzama za vrijeme natjecanja. 
  • Provjerite minutaže!
    39. Ocjenjivački sud ima pravo prekinuti svakog natjecatelja čiji nastup prekoračuje propisano trajanje za više od 30 sekundi. (Izvadak iz Pravilnika)
    - Dakle, prijavljeni program mora biti kraći od cjelokupnog nastupa. Računajte na pauze između skladbi.

    Molimo vas detaljno pregledajte svoje profile http://www.bistricki-zvukolik.com.hr/2015/natjecatelji te u slučaju eventualnih grešaka, javite nam ispravke na mejl: bistricki.zvukolik@gmail.com

    Hvala!

    .

P R V I   K R U G
T H E   F I R S T   R O U N D

Četvrtak / Thursday,
30. 4. 2015. - 15:00

    1. kategorija – 2006. i mlađi - do 3 min.
(15:00)

  1. Stjepan Magdić, harmonika
  2. Rien Međugorac, gitara 
  3. Klara Volenik, klavir


    2. kategorija – 2004. i mlađi - do 4 min.
    (15:15)
  1. Nika Kovačić, gitara
  2. Nika Kramar, gitara
  3. Antonela Kružić, alt saksofon
  4. Tjaša Radošević, violina
  5. Kristina Tuškan, truba
  6. Viktor Vrtar, flauta
  7. Mate Griparić, klavir
  8. Lana Hrandek, klavir


    3. kategorija – 2002. i mlađi - do 5 min.
    (15:55)
  1. Matija Kranjčić, klavir
  2. Gabriela Kreber, gitara
  3. Ana Labazan Brajša, violina
  4. Inon Međugorac, gitara
  5. Petra Rabuzin, flauta
  6. Borna Simeunović, gitara
  7. Lucija Štriga, violina
  8. Tomislav Tuškan, truba
  9. Zvjezdan Vojvodić, klavir
  10. Luka Budjak, truba
  11. Marta Ćiković, harfa
  12. Sebastian Debeljak, klavir
  13. Karlo Firšt, truba
  14. Ivan Habazin, gitara
  15. Karlo Horvat, trombon
  16. Maria Horvatić, klavir
  17. Lucija Hudek, gitara


    5. kategorija – 1998. i mlađi - do 9 min.
    (17:10)
  1. Tonka Javorović, violončelo
  2. Petra Karaban, flauta
  3. Dagmar Korbar, viola
  4. Sara Kožul, sopran
  5. Laura Marin, klavir
  6. Igor Matavulj, gitara
  7. Jurica Mrčela, violončelo
  8. Mia Pečnik, klavir
  9. Filip Soldat, udaraljke
  10. Nikola Šrajbek, gitara
  11. Tomislav Troha, alt saksofon
  12. Mario Čavlek, udaraljke
  13. Iva Ćosić, harmonika

 

SVEČANI KONCERT
ČLANOVA OCJENJIVAČKOG SUDA
Bluesun hotel "Kaj" u 20:00

http://www.bistricki-zvukolik.com.hr/2014/novosti/citaj/Bistricki-zvukolik-2015


P R V I   K R U G
T H E   F I R S T   R O U N D

Petak / Friday,
1. 5. 2015. - 8:00

4. kategorija – 2000. i mlađi - do 7 min.
(8:00)

  1. Antonio Katušić, tambura
  2. Martin Kutnar, violončelo
  3. Matej Mijalić, violina
  4. Luka Prpić, gitara
  5. Klara Sipina, violončelo
  6. Matej Štih, eufonij
  7. Marija Crljen, gitara
  8. Barbara Cvitanović, sopran
  9. Mia Gmiza, flauta
  10. Luka Halužan, truba


    6. kategorija – 1996. i mlađi - do 11 min.
    (9:10)
  1. Fabijan Kadi, gitara
  2. Šimun Matišić, udaraljke
  3. Antonio Peršak, gitara
  4. Margareta Piskač, klavir
  5. Dunja Đurđević, flauta
  6. Ines Hustić, klavir


    7. kategorija – 1994. i mlađi - do 13 min.
    (10:20)
  1. Martina Jembrišak, harmonika
  2. Lucija Kovačević, flauta
  3. Tetiana Lutsyk, violina
  4. Petar Pranjić, udaraljke
  5. Vedran Vujec, udaraljke
  6. Rupert Čunko, udaraljke
  7. Karlo Hiržin, gitara


    8. kategorija – 1992. i mlađi - do 15 min.
    (11:40)
  1. Ana Dadić, flauta
  2. Dario Glavaš, harmonika


    9. kat. (bez dobnog ograničenja) - do 17 min.
    (12:20)
  1. Katarina Kutnar, violina
  2. Mislav Sviben, harmonika
  3. Lidija Škuflić, klavir
  4. Eliška Honková, flute


    D R U G I   K R U G
    THE SECOND ROUND

    Početak drugog kruga je isti dan,
    petak u 15:00


    1. kategorija - 15:00
    2. kategorija - 15:20
    4. kategorija - 16:30


    Nastavak drugog kruga je 2. 5. 2015.
    subota 8:00 - 19:00

    3. kategorija - 8:00
    5. kategorija
    6. kategorija
    7. kategorija
    8. kategorija
    9. kategorija


    T R E Ć I   K R U G
    THE THIRD ROUND

    Treći krug je 3. 5. 2015.
    nedjelja 8:00 - 14:00
    svih devet kategorija


    15:00 - proglašenje pobjednika i svečani koncert

    16:30 - majstorske radionice


Smještaj

Za sudionike natjecanja dogovorili smo povoljniju cijenu smještaja u Bluesun Hotelu Kaj.