Arhiva po godinama:

Bistrički zvukolik

4. festival, međunarodno mješovito natjecanje glazbenika (solista i komornih sastava), koncerti i radionice
Od 4. do 7. svibnja 2017. (četvrtak, petak, subota i nedjelja) u Mariji Bistrici

Profil natjecatelja

Max Godinić

( klarinet / rođ. 2001.g / 5.kat )

UŠ Franje Lučića, Velika Gorica, Hrvatska

Mentor: Marko Zavišić, bacc. mus.
Korepetitor: Krešimir Starčević, prof.
Program

PRVI KRUG - ukupno trajanje: 9.51 min
1. Francis Poulenc: Sonata for clarinet i piano (5.16 min)
- I. st. – Allegro tristamente
2. Bruno Bjelinski: Koncert za klarinet i gudače (4.35 min)
- IV. st. – Allegro assai

DRUGI KRUG – ukupno trajanje: 6.58 min
1. Malcom Arnold: Sonatina for clarinet and piano
- I. st. – Allegro con brio (2.27 min)
- II. st. – Andantino (2.7 min)
- III. st. – Furioso (2.24 min)

Rezultati natjecatelja s prethodnih natjecanja
  • 2. kat. / 1. nag. (92,24) / klarinet/ HDGPP (Samobor, Hrvatska) 2014.
  • 2. kat. / 1. nag. (98,69) / klarinet / HDGPP (Samobor, Hrvatska) 2014.
  • 1. kat. / 1. nag. / klarinet / ZIMM (Zagreb, Hrvatska) 2014.
  • Baby kat. / 3. nag. / klarinet / Anton Eberst (Novi Sad, Srbija) 2014.
  • C kat. / 1. nag. (97,33) / klarinet / Varaždin woodwind & brass (Varaždin, Hrvatska) 2015.
  • 1. kat. / 3. nag. / klarinet / VIMM (Virovitica, Hrvatska) 2016.
  • D kat. / 1. nag. (98,33) / klarinet / Varaždin woodwind & brass (Varaždin, Hrvatska) 2016.
  • E kat. / 2. nag. (94,33) / klarinet / Varaždin woodwind & brass (Varaždin, Hrvatska) 2017.
Životopis natjecatelja

Max Godinić se rodio u Zagrebu, Hrvatska 2001. godine. Počeo je svirati klarinet prije 6 godina.

Od prošle jeseni pohađa IV. Gimnaziju u Zagrebu i srednju Umjetničku školu Franje Lučića u Velikoj Gorici u klasi Marka Zavišića.

Do sada je uspješno sudjelovao na brojnim natjecanjima i natupao u HGZ-u, HDS-u, Maloj dvorani Vatroslava Lisinskog, Muzeju Turopolja, Domu kulture Velike Gorice, Sveučilišnoj dvorani Velike Gorice i drugdje.

Pohađao je seminare Francoisa Bende, Radovana Cavallina, Mate Bekavca, Davora Rebe, Jože Kotara, Nicholasa Coxa, Ognjena Popovića, Tadeja Keniga, Nikole Srdića i Đure Petea.

Dobitnik je Oskara znanja za izvrsne rezultate i osvojeno 1. mjesto na državnom natjecanju 2014. godine.

Smještaj

Za sudionike natjecanja dogovorili smo povoljniju cijenu smještaja u Bluesun Hotelu Kaj.

Sponzori