Arhiva po godinama:

Bistrički zvukolik

međunarodno mješovito natjecanje glazbenika u tri kruga
2. i 3. svibnja (petak i subota) 2014.

Pobjednici

Pobjednici Bistričkog ZVUKOLIKA 2014.

  • Rien Međugorac

    1 / 15

    Rien Međugorac

  • Petra Rabuzin, Antonela Kružić, Inon Međugorac

    2 / 15

    Petra Rabuzin, Antonela Kružić, Inon Međugorac

  • Inon Međugorac

    3 / 15

    Inon Međugorac

  • Franko Fačini, Luka Budjak, Borna Simeunović

    4 / 15

    Franko Fačini, Luka Budjak, Borna Simeunović

  • Martin Kutnar, Mia Pečnik, Klara Sipina

    5 / 15

    Martin Kutnar, Mia Pečnik, Klara Sipina

  • Mia Pečnik

    6 / 15

    Mia Pečnik

  • Dunja Đurđević

    7 / 15

    Dunja Đurđević

  • Katarina Kutnar, Mate Đuzel, Benjamin Jagec

    8 / 15

    Katarina Kutnar, Mate Đuzel, Benjamin Jagec

  • Mate Đuzel

    9 / 15

    Mate Đuzel

  • Ana Dadić, David Topić

    10 / 15

    Ana Dadić, David Topić

  • David Topić

    11 / 15

    David Topić

  • Neno Atanasković, Antonia Dunjko, Petar Kšenek

    12 / 15

    Neno Atanasković, Antonia Dunjko, Petar Kšenek

  • Antonia Dunjko

    13 / 15

    Antonia Dunjko

  • Barbara Suhodolčan, Josip Blažanin, Domagoj Pauković

    14 / 15

    Barbara Suhodolčan, Josip Blažanin, Domagoj Pauković

  • Barbara Suhodolčan

    15 / 15

    Barbara Suhodolčan

  • Rien Međugorac
  • Petra Rabuzin, Antonela Kružić, Inon Međugorac
  • Inon Međugorac
  • Franko Fačini, Luka Budjak, Borna Simeunović
  • Martin Kutnar, Mia Pečnik, Klara Sipina
  • Mia Pečnik
  • Dunja Đurđević
  • Katarina Kutnar, Mate Đuzel, Benjamin Jagec
  • Mate Đuzel
  • Ana Dadić, David Topić
  • David Topić
  • Neno Atanasković, Antonia Dunjko, Petar Kšenek
  • Antonia Dunjko
  • Barbara Suhodolčan, Josip Blažanin, Domagoj Pauković
  • Barbara Suhodolčan


1. kategorija

Posebna nagrada za najmlađeg natjecatelja -  Rien Međugorac, gitara


2. kategorija

ZLATO - Petra Rabuzin, flauta


SREBRO -  Antonela Kružić , alt saksofon


BRONCA -  Inon Međugorac , gitara


Posebna nagrada ocjenjivačkog suda za najbolju izvedbu hrvatskog autora -  Inon Međugorac, gitara


3. kategorija

ZLATO -  Franko Fačini , klavir


SREBRO -  Luka Budjak , truba


BRONCA -  Borna Simeunović , gitara


4. kategorija

ZLATO -  Martin Kutnar , harmonika


SREBRO -  Mia Pečenik , klavir


BRONCA -  Klara Sipina , violončelo



Posebna nagrada ocjenjivačkog suda za najbolju izvedbu hrvatskog autora -  Mia Pečnik, klavir


Posebna nagrada EPTA-e za najbolju klavirsku izvedbu -  Mia Pečnik, klavir


5. kategorija

ZLATO -  Dunja Đurđević , flauta


6. kategorija

ZLATO -  Katarina Kutnar , violina


SREBRO -  Mate Đuzel , trombon


BRONCA -  Benjamin Jagec , klarinet


Posebna nagrada ocjenjivačkog suda za najbolju izvedbu hrvatskog autora -  Mate Đuzel, trombon


7. kategorija

ZLATO -  Ana Dadić, flauta

SREBRO -  David Topić, marimba

Posebna nagrada ocjenjivačkog suda za najbolju izvedbu hrvatskog autora -  David Topić, marimba

8. kategorija

ZLATO -  Neno Atanasković, harmonika

SREBRO -  Antonia Dunjko, sopran

BRONCA -  Petar Kšenek, rog

Posebna nagrada ocjenjivačkog suda za najbolju izvedbu hrvatskog autora -  Antonia Dunjko, sopran

9. kategorija

ZLATO -  Barbara Suhodolčan, sopran

SREBRO -  Josip Blažanin, harmonika

BRONCA -  Domagoj Pauković, gitara

Posebna nagrada ocjenjivačkog suda za najbolju izvedbu hrvatskog autora -  Barbara Suhodolčan, sopran


Sponzori